3 trasy rowerowe po Gminie Ustronie Morskie

Trasa do najstarszych dębów w Polsce

Kolejny szlak, który koniecznie trzeba przebyć, jeżdżąc po Ustroniu Morskim na rowerze, to trasa do najstarszych dębów w Polsce. Trasa ta jest dobrze opisana, a na leśnym odcinku tego niebieskiego szlaku, poustawiane są tablice edukacyjne.

Błękitny szlak rowerowy, który wiedzie z Ustronia Morskiego do dębów ma długość 31 km. Szlak zmierza w kierunku Lasu Kołobrzeskiego, gdzie rosną odkryte właściwie przypadkowo, wiekowe i potężnych rozmiarów dęby: Bolesław (liczący sobie ponad 800 lat) i Warcisław (mający obecnie ponad 640 lat).

Te pomniki przyrody koniecznie należy odwiedzić podczas wizyty w Ustroniu, to bowiem ciekawostka, na skalę całego kraju.

Dodano: 2015-07-21 13:54:00
Poprzedni 3 / 3

Komentarze (2)
Anonim
9.07.2021 23:58

Masakra, kto takie bzdury wypisuje. Niestety przez ten artykuł wybrałem się rowerem na tę "trasę rowerową". Jak można nie sprawdzając niczego tak oszukiwać ludzi. Zanim opublikujesz sprawdź najpierw. Przejechanie rowerem nie jest możliwe - w wielu miejscach nawet prowadzić rower jest trudno. Powalone drzewa, urwane szlaki (nikt oczywiście nie pomyślał poprawiając 11 że tam był szlak, więc szlak kończy się nad 2 metrowym rowem),rozjeżdżone traktowani trzęcawiska. Generalnie mega porażka. Uwielbiamy jeździć rowerami - w ciągu ostatnich 2 tygodni w ustroniu przejechaliśmy ponad 400 km (z 9 latka i 1,5 roczniakiem w przyczepce). Niestety ostatnią trasę zostawiliśmy sobie właśnie tą ... Daliśmy radę, ale przyjemne to nie było. Proszę o zmianę opisu na "Trasa piesza przełajowa, bardzo zaniedbana i bardzo źle oznakowana.". Pozdrawiam Krzysztof Koziński

Anonim
14.07.2021 15:56

Dodany powyżej komentarz dotyczy trzeciej prezentowanej przez serwis trasy.

Dodaj komentarz