Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Ustronia Morskiego do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Ustronia Morskiego, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Ustroniu Morskim z pewnością potrzebujesz pomocnego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 08:38

Korzystamy już od dłuższego czasu i w naszym pensjonacie sprawdza się całkiem nieźle. To wygodny program, prosty w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Usprawnia nam codzienne funkcjonowanie i obsługę rezerwacji. Polecamy!

Bałtyk Resort 7.12.2015 08:40

W naszym pensjonacie też pracujemy z NFhotel i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikator. Takiego rozwiązania jeszcze nie widzieliśmy w innych programach. Rezerwacje dodaje się bardzo szybko. Wszystko odbywa się naprawdę sprawnie.

Dodaj komentarz