Wzburzone fale z mola

Kolejnym miejscem idealnym do zrobienia spektakularnych fotografii są mola spacerowe w Ustroniu Morskim. Jedno zlokalizowane jest niedaleko przystani rybackiej, kolejne jest przedłużeniem ul. Nadbrzeżnej a ostatnie znajduje się na granicy Ustronia Morskiego z Sianożętami.

Roztacza się z nich wspaniały widok na morze. Można tu sfotografować wędkarzy, wielbicieli sportów wodnych lub wczesnym rankiem - rybaków powracających z łowiska. Często, powrotom kutrów towarzyszą mewy i rybitwy. Jeśli ma się dobry obiektyw warto spróbować uwiecznić na zdjęciu jak ptaki te próbują skosztować morskich specjałów prosto z kutra.

Przy wietrznej pogodzie, mając wodoszczelny aparat można zrobić zdjęcie fal rozbijających się o molo. Fotografowanie morza podczas sztormu to spektakularne widowisko i na pewno opłaci się, nawet jeśli trochę się przemoczymy. Wysiłek, jaki włożymy wówczas w zrobienie dobrego zdjęcia morza podczas sztormu, może zaowocować wyjątkowymi wspomnieniami, w dodatku uwiecznionymi na lata.

W okolicach mola chętnie na brzeg wychodzą też łabędzie, które nie pogardzą poczęstunkiem przyniesionym przez turystów i wdzięcznie pozują do zdjęć.

Dodano: 2015-06-18
Komentarze (0)
Dodaj komentarz