Amfiteatr

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Scena plenerowa amfiteatru, w okresie wakacyjnym zdecydowanie staje się najważniejszym ośrodkiem kulturalno-rozrywkowym Ustronia. Do kurortu na występy zjeżdżają na występy artyści nawet największego krajowego formatu, od piosenkarzy do formacji kabaretowych - m.in. Krzysztof Krawczyk czy kabaret Paranienormalni.

Amfiteatr w Ustroniu Morskim, szczególnie malowniczo położony wśród drzew Parku Nadmorskiego, gości również cykliczne imprezy i festiwale. Bodaj największym wydarzeniem organizowanym tutaj regularnie jest “Indyjskie Słońce” - festiwal kultury hinduskiej. Jeśli chodzi o popularność, w czołówce z pewnością znajdują się też seanse letniego kina plenerowego.

Zadaszona scena amfiteatru ma wystarczające wymiary i położenie, by zapewniać co najmniej bardzo dobre warunki do podziwiania występów: długość 8 metrów, szerokość 12 m. Jest też odpowiednie zaplecze dla artystów i publiczności. 3 trybuny dla widzów posiadają łącznie 53 rzędy ławek - krzesełka nie są potrzebne, by czerpać radość z koncertów i przedstawień.

Mini przewodnik

Prawdopodobnie najważniejsze w Ustroniu Morskim centrum rozrywki i kultury, a już na pewno w trakcie letnich wakacji. Występy formacji kabaretowych, koncerty uznanych gwiazd polskiej piosenki, plenerowe seanse filmowe, imprezy kulturalne z “Indyjskim Słońcem” na czele - takie wydarzenia mają potężną moc przyciągania licznej widowni.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja