Amfiteatr

Scena plenerowa amfiteatru, w okresie wakacyjnym zdecydowanie staje się najważniejszym ośrodkiem kulturalno-rozrywkowym Ustronia. Do kurortu na występy zjeżdżają na występy artyści nawet największego krajowego formatu, od piosenkarzy do formacji kabaretowych - m.in. Krzysztof Krawczyk czy kabaret Paranienormalni.

Amfiteatr w Ustroniu Morskim, szczególnie malowniczo położony wśród drzew Parku Nadmorskiego, gości również cykliczne imprezy i festiwale. Bodaj największym wydarzeniem organizowanym tutaj regularnie jest “Indyjskie Słońce” - festiwal kultury hinduskiej. Jeśli chodzi o popularność, w czołówce z pewnością znajdują się też seanse letniego kina plenerowego.

Zadaszona scena amfiteatru ma wystarczające wymiary i położenie, by zapewniać co najmniej bardzo dobre warunki do podziwiania występów: długość 8 metrów, szerokość 12 m. Jest też odpowiednie zaplecze dla artystów i publiczności. 3 trybuny dla widzów posiadają łącznie 53 rzędy ławek - krzesełka nie są potrzebne, by czerpać radość z koncertów i przedstawień.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz