Pole golfowe Alte Farm

Pole golfowe Alte Farm to profesjonalne miejsce przeznaczone zarówno do nauki eleganckiej dyscypliny sportu, jak i do treningu dla zaawansowanych graczy. Tutaj, w golfa może grać dosłownie każdy, nie zważając na wiek, płeć, kondycję fizyczną, czy doświadczenie.

Gra w golfa wcale nie jest skomplikowana. Polega ona na przejściu pola o długości od 2500 m do 7000 m, choć zdarzają się także mniejsze tereny. Zawodnicy starają się umieścić piłeczki w kolejnych dołkach, wyłącznie przy pomocy uderzeń specjalnym kijem golfowym. Pełnowymiarowe pole liczy 18 dołków, to Rusowskie - 9. Wszelako można zrobić dwa przejścia, aby rywalizować w pełnym wymiarze

Oprócz zwykłego pola, na terenie klubu Alte Farm funkcjonuje również duże "Golf Driving Range" - czyli pole treningowe. Aby rozpocząć naukę wcale nie trzeba być członkiem klubu, nie trzeba też kupować od razu profesjonalnego sprzętu golfowego (wypożyczalnia na miejscu), czy ubrań. Jest to idealne miejsce do zorganizowania typowo integracyjnych wypadów dla pracowników firm i różnego rodzaju organizacji.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz