Centrum rozrywki Medo Extreme

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Szukasz wrażeń i jesteś otwarty na nowe doznania? Leżenie plackiem na plaży i opalanie się nie jest dla Ciebie? Powinieneś zatem spróbować gry w paintball, raftingu, skorzystać z miasteczka linowego, pójść na strzelnicę, powspinać się na skrzynki, przeżyć szkołę survivalu, czy przeprawić się przez rwącą rzekę.

A może nie masz pomysłu na swoje urodziny/wieczór kawalerski/panieński? To także świetne miejsce na zorganizowanie imprez tego typu.

Medo Extreme to centrum rozrywki dla młodzieży i dorosłych. Odskocznia od szarej rzeczywistości i coś w sam raz dla tych, którzy stawiają na aktywność fizyczną. Będzie co opowiadać po powrocie znad morza!

Mini przewodnik

Bodaj najlepszy w Kołobrzegu adres dla osób, które poszukują mocniejszych doznań oraz pewnych wyzwań. Do wyboru są m.in. paintballowe potyczki, wyjątkowo trudny park linowy, ćwiczenia na strzelnicy, rafting czy wyciskające siódme poty zajęcia survivalu. Organizator tych rozrywek ma w ofercie imprezyokolicznościowe i integracyjne z adrenaliną w roli głównej.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja