Ustrońskie mola

Prywatne molo w Ustroniu Morskim zlokalizowane jest w centralnej części ustrońskiej plaży, obok ulicy Nadbrzeżnej. Ma długość 87 metrów i kończy się tarasem o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych.

Na tarasie uraczyć się można bałtycką rybką serwowaną w całorocznej restauracji rybnej. Cały obiekt jest oświetlony i choć ma prywatnych właścicieli, jest dostępny do zwiedzania bezpłatnie, dla każdego.

Poza molem prywatnym, na spacer można również wybrać jeszcze dwa mola o długości około 100 metrów każde. Jedno zlokalizowane jest w okolicy przystani rybackiej (przedłużenie ul. Rybackiej), drugie pomiędzy ulicami Ku Morzu (Sianożęty) i Nadbrzeżną (Ustronie Morskie).

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ustronie Morskie może się pochwalić pierwszym Polsce molem, postawionym w całości prywatnym wkładem. Pomost mierzy 87 metrów, przy czym na końcu ma jeszcze taras o powierzchni 400 m², na którym funkcjonuje mała smażalnia ryb. Co najważniejsze - wejście na molo jest bezpłatne. Poza tym, na spacer można wybrać jeszcze dwa inne mola o długości ok. 100 m każde.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz