5 sposobów na aktywny wypoczynek w Ustroniu Morskim

Plaża

Ustrońska plaża niesie za sobą olbrzymi potencjał, w postaci szeregu przeróżnych aktywności, które można na niej wykonywać. Tutejsza piękna, szeroka i piaszczysta plaża, to idealne wręcz miejsce do uprawiania porannej gimnastyki, joggingu czy spacerów brzegiem morza. Wbrew pozorom, z powodzeniem można tu również uprawiać nordic walking. Typowe plażowe rozrywki także świetnie się tu sprawdzą. W ruch mogą iść piłki plażowe, siatkowe, badminton, frisbee czy catch ball, czyli paletki z rzepem i piłeczką.

Oczywiście, nie sposób pominąć najważniejszej atrakcji, która wiąże się z plażowaniem, a mianowicie morskiej wody, w której kąpiele również mogą być aktywną i w dodatku przynoszącą masę radości zabawą. Nie zapominajmy jednak o rozwadze.

Woda w Ustroniu Morskim jest bardzo czysta, o czym świadczyć może przyznawana miejscowości „Błękitna Flaga”. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwają natomiast wykwalifikowani ratownicy.

Wartością dodaną plażowych aktywności jest ponadto piękna opalenizna, którą jak wiadomo najlepiej zdobywać właśnie podczas ruchu.

Dodano: 2015-06-01 10:59:00
Poprzedni 1 / 5

Komentarze (0)
Dodaj komentarz