Co musisz zabrać ze sobą na plażę?

Wybierając się na plażę, trzeba zabrać ze sobą wiele rzeczy, by być przygotowanym na każdą sytuację. Na plaży spędza się zazwyczaj wiele godzin, dlatego koniecznie trzeba się dobrze spakować. Co ze sobą zabrać oraz w co spakować te wszystkie rzeczy? Oto odpowiedzi!

W co najlepiej spakować rzeczy na plażę?

Wszystko zależy, ile rzeczy trzeba zabrać. Duża rodzina będzie potrzebowała więcej różnych przedmiotów niż singiel wybierający się na wypoczynek z przyjaciółmi. W zależności od liczby rzeczy należy wybrać większy lub mniejszy plecak taki jak: https://www.e-horyzont.pl/plecaki-kanken - będzie on niezwykle pojemny i spokojnie można w nim zmieścić wszystko, co potrzeba. Koniecznie trzeba wybrać rozmiar dopasowany do swoich potrzeb. Do plecaka włożymy wszystkie najważniejsze przedmioty takie jak kremy z filtrem, ręczniki i jedzenie, a zabawki można zabrać do specjalnego wózka na plażę. Niektóre wersje mają nawet daszek lub plecionej ogromnej torby, z której w drodze powrotnej wysypie się piasek.

Co zabrać ze sobą na plażę?

Co zabrać na plażę idąc z dziećmi?

Jeden dzień na plaży z dziećmi to jak podróż na tajemniczą wyspę na końcu świata. Trzeba zabrać wszystko, co może przydać się w niezwykłych momentach, zaczynając od plastrów kończąc na wodzie utlenionej. Jednak najważniejsze będą:

  • Kremy z wysokim filtrem, by chronić delikatną skórę dzieci.
  • Przekąski w dużych ilościach, bo na plaży dzieci tracą dużo energii.
  • Parawan, dzięki któremu można schować się przed słońcem i wzrokiem gapiów.
  • Plastry i wodę utlenioną, bo dzieci czasem mogą przewrócić się na jakiś kamień lub kołek.
  • Dużą ilość wody i napojów oraz drobne pieniądze na toaletę przy plaży.
  • Ręczniki do wytarcia po zabawie w wodzie.
  • Kocyk, na którym można odpocząć podczas relaksu na plaży.
  • Książki dla rodziców oraz dużo ciekawych zabawek dla dzieci.
  • Niektórzy także zabierają parasol, by w cieniu rozkoszować się szumem fal.
  • Warto wziąć jakieś drobne pieniądze, by kupić dzieciom jakieś małe przekąski od plażowych sprzedawców.

Dzięki tym rzeczom główne potrzeby rodziny będą zaspokojone, jednak każdy ma swoje pomysły na to co jeszcze zabrać na plażę.

co zabrać na plaże idąc z przyjaciółmi

Co zabrać na plażę idąc z przyjaciółmi?

Tu liczba znacznie się zmniejsza, szczególnie gabarytowo, ponieważ to zabawki zajmują zazwyczaj najwięcej miejsca. Pakując się w plecak, warto zabrać koniecznie duże ilości wody, ciekawą książkę oraz krem z filtrem. Dorośli też lubią się bawić na plaży i choć nie zawsze potrzebują łopatki, wiaderka i foremek do babek z piasku. Warto zabrać piłkę, którą można zagrać w siatkówkę na piasku lub w morzu lub pograć w amerykański baseball. Idąc samemu na plażę wystarczy mały kocyk lub ręcznik, woda jest niezwykle ważna na plaży, trzeba ją zabrać ze sobą, ponieważ mimo tego, że można spotkać plażowych sprzedawców nie da się u nich kupić nic do picia. Zazwyczaj mają tylko kukurydzę gotowaną lub orzeszki.

Plażowanie jest niezwykle przyjemne, jednak by w pełni korzystać z tej formy relaksu, trzeba się dobrze przygotować i zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Będąc na plaży, zazwyczaj nie ma się już ochoty wracać po gorącym piasku do wejścia na plażę lub nawet do hotelu. Wybierając odpowiedni plecak na plażę, należy kierować się jakością, by długo posłużył, nie tylko podczas nadmorskich wypraw, ale także będzie nadawał się w góry.

Dodano: 2022-06-28 11:50:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz