Jak spędzić czas w Karkonoszach?

Karkonosze to piękne i wyjątkowe miejsce. Sprawdź ofertę Karkonoski ***SPA  i wybierz się na niezapomniany urlop.

Zimowe szaleństwo w Karkonoszach

Na narty można wybrać się do kilku miejscowości. Najbardziej popularne są Karpacz, Szklarska Poręba i Świeradów-Zdrój. Tutejsze stoki są nieustannie modernizowane oraz przygotowywane dla narciarzy. W ich pobliżu znajduje się wiele punktów gastronomicznych. Osoby, które zapomniały sprzętu, mogą skorzystać z którejś z wypożyczalni. Najlepszym miejscem na uprawianie narciarstwa biegowego są za to Jakuszyce. Posiadają doskonałe trasy, co roku przyjeżdża tu wielu fanów tego sportu. Podczas sezonu zimowego na stokach organizowane są różne wydarzenia kulturalne i zawody sportowe.

Wypocznij w Karpacz SPA

Po szaleństwach na śniegu lub zwiedzaniu okolicy najlepiej odprężyć się w którymś ze SPA. Czy jest coś bardziej przyjemnego niż wizyta w saunie po całym dniu spędzonym na zimnie?. Polecamy Ci wypoczynek w pensjonacie „Karkonoski SPA”. Oferuje on nie tylko wygodne i dobrze wyposażone pokoje, ale też bogatą ofertę SPA. Podczas pobytu skosztujesz pysznych dań przygotowanych ze świeżych lokalnych produktów. Obsługa dołoży wszelkich starań, aby niczego Ci nie brakowało i żebyś był zadowolony z pobytu.

Karkonosze latem

Liczne szlaki turystyczne zachęcają do górskich wycieczek. Najchętniej odwiedzanym punktem jest oczywiście Śnieżka. Najwyższy szczyt Karkonoszy. Znajduje się na niej charakterystyczna budowla przypominająca statek kosmiczny. Jest to obserwatorium meteorologiczne. Będąc w okolicy Karkonoszy, warto odwiedzić też wodospady, a jest ich kilka. Najsłynniejszy i najwyższy jest „Kamieńczyk”. Kolejny to „Szklarka”. Dojście do niego jest o wiele łatwiejsze, dlatego można tu wjechać nawet wózkiem. Przy samym wodospadzie znajduje się schronisko, w którym można napić się na przykład kawy i zjeść coś dobrego. Oferuje ono również noclegi. Przyjedź do Karkonoszy i pozwól sobie na relaks w Karpacz SPA. Zobaczysz, nie będziesz chciał wyjeżdżać.

Dodano: 2022-05-25 14:26:00