Oskar poleca

Ustronie Morskie to miejscowość, która położona jest w bliskim sąsiedztwie Kołobrzegu. Warto się wybrać w tę okolicę i spędzić... „dzień na wojskowo” :). Nie brak tu bowiem atrakcji ściśle kojarzonych z wojskiem, militariami i wszystkim tym, co wiąże się z tak zwaną zabawą dla dużych chłopców.

Możemy więc odwiedzić bastion wojskowy i skorzystać z oferty przejażdżki wojskowymi wozami bojowymi po specjalnym poligonie. Do wyboru mamy czołg T-55, transportery opancerzone, samochody pancerne i tym podobne atrakcje. Gwarancja prawdziwej jazdy zapewniona :)

Możemy też wybrać się na paintball, czyli strzelanie, co prawda na niby i z pistoletów na farbę, ale zapewniam, że emocji i adrenaliny nie zabraknie. Poczuć się tu możemy jak na prawdziwej wojnie, gdyż pomiędzy strzelaniem do kolegów, skosztować możemy prawdziwej grochówki z wojskowym wkładem lub zjeść kiełbasę na wojskowo.

W okolicy możemy też wybrać się do militarnego fortu, gdzie czeka na nas masa survivalowych atrakcji.

A jeśli tego wszystkiego będzie mało i potrzebujemy naprawdę mocnego doznania, możemy sobie skoczyć ze spadochronem. Skoki odbywają się w tandemie i z instruktorem, ale dzięki temu, po krótkim przeszkoleniu, spróbować możemy, jak to rzeczywiście jest, kiedy spada się swobodnie z nieba.

Polecam Ustronie Morskie wszystkim rządnym wrażeń i adrenaliny. Nudno na pewno nie będzie!

Dodano: 2015-04-27
Komentarze (0)
Dodaj komentarz