Za co kochamy Ustronie Morskie?

Szum morza, śpiew ptaków, leżenie na ciepłym, aksamitnym piasku i kąpiele na falach Bałtyku. Wakacje nad morzem to coś o czym marzy wiele osób. Jednak za każdym razem dylematy budzi to, jakie miejsce wybrać na wyjazd. Może więc dobrze będzie pomyśleć o Ustroniu Morskim? Za co kochamy tą niewielką miejscowość letniskową? 

Przed rezerwacją pobytu na pewno każdy szuka atrakcji, które będą dostępne na miejscu. Czy dzieciaki będą miały co robić? A dorośli? Czy będą mogli liczyć na odrobinę relaksu?

Oczywiście! Dla każdego coś miłego. Western park, wesołe miasteczka, kino 7D czy ciuchcia są dostępne dla małych i dużych. Dla lubiących sport i adrenalinę Ustronie ma w zanadrzu na przykład rozgrywkę paintballa, gokarty lub mały wycisk w Centrum Sportowo Rekreacyjnym HELIOS. Trasy piesze i rowerowe również będą wspaniałą, aktywną rozrywką. Przy okazji będziemy mieli możliwość zobaczenia ciekawych miejsc i zabytków, o krajobrazach już nie wspominając. Jeden ze szlaków, Błękitny, prowadzi do pomnikowych dębów. Bolesława który liczy aż 800 lat oraz nieco młodszego Warcisława, lat 640. Na pewno warto je zobaczyć.

W pobliskich miejscowościach również możemy zażyć rozrywki. Loty widokowe w Bagiczu, Piracka Przygoda w Kołobrzeg, Zwiedzanie Ogrodów Hortulus… Naprawdę znajdziemy tu wiele interesujących miejsc, które aż grzech ominąć jadąc na wakacje do Ustronia Morskiego.

Dla osób które zgłodniały po wojażach po okolicy i mrowiu atrakcji Ustronie ma do zaproponowania gro kawiarni, barów, restauracji, smażalni oraz knajpek. Kuchnia bardzo zróżnicowana. Od tradycyjnej polskiej po nowoczesną. Nie zapominajmy również o nadmorskim przysmaku turystów czyli rybie z frytkami i zestawem surówek. Jeśli mamy ochotę dopełnić ucztę czymś słodkim, w miejscowości znajdziemy masę lodziarni oraz kawiarenek z goframi, ciastkami oraz deserami. Ślinka cieknie na samą myśl o tych pysznościach!

Oczywista największą atrakcją Ustronia jest na pewno plaża. Wyróżnia się czystą wodą, pięknym klifem oraz dwoma molami na których można podziwiać wschody i zachody słońca.

W Ustroniu Morskim na pewno spełnicie swoje marzenia o zażywaniu kąpieli zarówno morskich jak i słonecznych. Plaża ta bardzo często otrzymuje miano Błękitnej Flagi, ma toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych, jest czysta i zadbana. Na plaży można wypożyczyć sprzęt oraz się posilić w barach i budkach z jedzeniem. W sezonie nie zabraknie również atrakcji dla dzieci.

Ustronie morskie ma szeroką gamę noclegów do zaoferowania. Od domków letniskowych poprzez pensjonaty czy kwatery a hotelach kończąc. Preferencje ludzi są różne toteż miasteczko ma w ofercie naprawdę sporo i na każdą kieszeń. Każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby pragnące regeneracji ciała, mają możliwość zarezerwowania pobytu razem z usługami SPA & Wellness. Odnowa biologiczna na wakacjach to niebywały relaks. 

Miasteczko Ustronie Morskie jest bardzo klimatycznym miejscem. Odwiedzany rokrocznie przez setki turystów cieszy się niebywałym powodzeniem. Organizowane są tu imprezy kulturalne oraz sportowe. Odnajdą się tutaj zarówno zakochani, rodziny z dziećmi jak i młodzież i seniorzy. Za te wszystkie rzeczy naprawdę kochamy Ustronie Morskie. Warto tu przyjeżdżać.

Dodano: 2019-09-09 14:38:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz