3 trasy rowerowe po Gminie Ustronie Morskie

3 trasy rowerowe po Gminie Ustronie Morskie

Gmina Ustronie Morskie jest doskonale przygotowana, aby gościnnie przyjmować turystów preferujących aktywny wypoczynek na rowerze. Niewątpliwym atutem jest tu szereg tras i ścieżek pieszo-rowerowych, dzięki którym możemy dotrzeć do ciekawych, czystych, bogatych przyrodniczo i historycznie, zacisznych zakątków.

Te nadmorskie tereny są uwielbiane przez rowerzystów, głównie ze względu na przyjazne jeździe ukształtowanie terenu oraz przepiękne, zapierające dech w piersiach krajobrazy tej części polskiego wybrzeża. W dzisiejszym zestawieniu proponujemy wybrane trzy trasy, które warto poznać i przemierzyć, odpoczywając w tych rejonach.

Dodano: 2015-07-21 13:54:00
0 / 3 Następny

Komentarze (4)
Anonim
9.07.2021 23:58

Masakra, kto takie bzdury wypisuje. Niestety przez ten artykuł wybrałem się rowerem na tę "trasę rowerową". Jak można nie sprawdzając niczego tak oszukiwać ludzi. Zanim opublikujesz sprawdź najpierw. Przejechanie rowerem nie jest możliwe - w wielu miejscach nawet prowadzić rower jest trudno. Powalone drzewa, urwane szlaki (nikt oczywiście nie pomyślał poprawiając 11 że tam był szlak, więc szlak kończy się nad 2 metrowym rowem),rozjeżdżone traktowani trzęcawiska. Generalnie mega porażka. Uwielbiamy jeździć rowerami - w ciągu ostatnich 2 tygodni w ustroniu przejechaliśmy ponad 400 km (z 9 latka i 1,5 roczniakiem w przyczepce). Niestety ostatnią trasę zostawiliśmy sobie właśnie tą ... Daliśmy radę, ale przyjemne to nie było. Proszę o zmianę opisu na "Trasa piesza przełajowa, bardzo zaniedbana i bardzo źle oznakowana.". Pozdrawiam Krzysztof Koziński

Anonim
14.07.2021 15:56

Dodany powyżej komentarz dotyczy trzeciej prezentowanej przez serwis trasy.

Anonim
11.08.2023 21:53

Dziekuje za info....nie lubie takich niespodzianek

Anonim
15.08.2023 20:33

właśnie też chciałam się tam wybrać, jest tam tak kiepsko

Dodaj komentarz